Hledat
Filters
Zavřít

O nás

 

Naší vizí je dodávat kompletní sortiment sportovního zařízení a vybavení sportovním klubům, školám a organizacím.  

 

Vee-sport je řada sportovního vybavení mladé dynamické společnosti Clean4you s.r.o. (www.cleanforyou.cz), která působí na trhu v oblasti retailu a sportovního zařízení od roku 2010. Clean4you je mimo jiné i významným dodavatelem bezpečných fotbalových branek a dalšího zařízení sportovním klubům po celé republice, kde pomáhají vítězit stále většímu počtu spokojených sportovců a organizací. 

 

Logo Vixen-sport a Clean4you

 

Historie Vee-sport.cz 

Společnost Clean4you s.r.o. vstoupila na trh v roce 2010 s nabídkou antibakteriálního mytí nákupních vozíků. Postupně rozšiřovala svou nabídku na kompletní vybavení a servis veškerého obchodního zařízení včetně jeho správy a repase. 

V roce 2011 společnost vstoupila díky svým aktivitám i na sportovní trh s nabídkou vlastních fotbalových branek, které jsou nejen bezpečné, ale i lehké (a přitom odolné) a cenově dostupné. 

S brankami společnost slaví úspěchy (najdete je i na hřištích prvoligových týmů), proto následovalo postupné rozšiřování sortimentu a hledání ideální cesty k zákazníkovi. Vše vyvrcholilo v roce 2015, kdy společnost Clean4you uvedla řadu sportovního vybavení Vee-sport, která nabízí kompletní sortiment sportovního vybavení pro zákazníky z řad malých klubů, škol a školek až po velké organizace sdružující stovky sportovních celků. 

V současné době společnost Clean4you provozuje elektronický obchod www.vee-sport.cz se širokou nabídkou sportovního vybavení a zařízení a také se aktivně věnuje hledání nových partnerů a zákazníků pomocí naší sítě obchodních zástupců.

 

...ČISTĚ PRO SPORT

 

 

E-shop VEE-SPORT.cz provozuje společnost Clean4you s.r.o. 

Clean4you s.r.o.

Chválkovická 101/4
Olomouc 772 00
Česká republika
IČO: 28618165
DIČ: CZ28618165

+420 585 232 373
www.cleanforyou.cz
clean4you@cleanforyou.cz